Yazar osmanli | 10 Nisan 2018 | Haberler

        Yurtdışında yaşayan en hanımları için emeklilik şartları nelerdir ? Ev hanımları nasıl emekli olurlar?  gibi soruların tüm yanıtlarını bu yazımızda sizlerle paylaşacağım.

Yurtdışında yaşayan ve çalışma yapmayan ev hanımları Türkiye’de emeklilik hakkım yok diye üzülmeyin. Çocuk doğumlarınızı Türkiye’de sigorta başlangıcı saydırıldığı için ev hanımlığı sürelerinizi borçlanarak Türkiye’den emekliliği garantiliyorsunuz. Yurtdışında yaşayan bir çok gurbetçi ev hanımı Türkiye’den emeklilik hakkı olduğunun bile bilincinde değil. Fakat Türkiye’deki vatandaşlarımıza tanınmayan ev kadığınlığı süresinin borçlandırılması yurtdışındaki gurbetçilerimize tanınmıştır. Bu ayrıcalığı geleceğinize yatırım yaparak garanti altına almanızı tavsiye ediyoruz.

Artık   Ev hanımlarının yüksek maaş alması da mümkün. Yurtdışı borçlanma formunu doldururken dikkatli dolduran ev hanımları daha yüksek maaş alabilirler. Müracaat eden bir çok gurbetçi vatadaşımız dilekçelerini doldururken yanlış doldurdukları için düşük maaşa sebebiyet veriyorlar. İşlemlerinizi eksiksiz ve doğru bir şekilde yaparak maaşınızı daha yüksek bağlatmak için Osmanlı Emekliliğe müracaat ediniz . 444 0 860 numarasından uzmanlarımız aracılığı ile müracaatlarınızı en kısa sürede başlatmanız dileğiyle…

Yorum Yap