SGK UZMANI ERHAN NACAR KİMDİR

Erhan NACAR, 14/01/1975 tarihinde İzmir’de doğdu.

1994 yılında Atatürk Ticaret Meslek Lisesinden mezun oldu. Bir süre Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Oda Başkanı Feyzullah Topçu’nun yanında satj yapmaya başladı. 1998 yılında Anadolu Üniversitesinden mezun oldu. 1999-2000 yıllarında Artvinde Muhasebeci olarak askerliğini tamamladı. Başkan Feyzullah Topçu’nun isteği üzerine eski işine tekrar başladı. Türkiye ve birçok Avrupa ülkesinde sosyal güvenlik alanında verilen seminer ve kongrelere katıldı.

2004 yılında serbest Muhasebeci sınavlarına katıldı. Serbest Muhasebeci Ruhsatı aldı. Sosyal Güvenlik Uzmanı belgesini aldı.

2005 yılında iş yeri açtı. Muhasabe ve Sosyal Güvenlik alanında danışmanlık hizmeti vermeye başladı, ve birçok şirkete işveren desteği Verdi. Merkezi Ankarada bulunan İlke Emeklilik firmasının ilk temsilciliğini Almanya Honnever’da 2009 yılında faaliyete geçirdi.

İkinci şubesini 2010 yılında sturttgart’ta açtı. 2012 yılında, İlke yurt dışı Emeklilik Danışmanlığını  Hukuk Eğitim ve Rehberlik Hizmetlerini kurumsallaştırdı.Halen bu alanda ki  tüm faaliyetlerine devam etmektedir. İlke Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri çatısı altında  da eğitim hizmeti vererek Sosyal Güvenlik alanında yeni Sosyal Güvenlik Uzmanları yetiştirmeye başladı.

2011 yılında merkezi Ankarad bulunan DİVA-SEN ( Diyanet ve vakıf çalışanları sendikası)’ da danışmanlık hizmeti vermeye başladı.  2011-2013 yılları arasında Avrupa Milli Gazetede Sosyal Güvenlik alanında ‘’A’dan Z’ye Emeklilik’’ başlıklı köşe yazıları yazıldı.  Fox Tv spikeri Fatih Portakal tarafından yönetilen www.turkiyesesver.com sitesindende,  Londra Olay Gazetesi’nde, Almanya Hayat ve post, Fransa  Star Gazetesi’nde  Sosyal Güvenlik alanında yazarlık yapmaya başladı. Alanında gerek Türkiye’de gerek Avrupa’da çeşitli gazate, Tv haberleri ve canlı yayınlara  katılarak birçok vatandaşa yol gösterdi.

2015 Nisan-Haziran döneminde Atv de yayınlanan ‘’Zahide ile Yetiş Hayata’’ proğramında  Sosyal Güvenlik alanında birçok vatandaşı yönlendirmiş, ünlü oyuncu Yalçın Menteş’in SGK ile yaşadığı ciddi problemide çözerek adından bahsettirmiştir.

2017 yılında Show Tv de yayınlanan Ebru Akel’le Kendine iyi bak  ve yine Show Tv de yayınlanan Zahide Yetişle proğramına Türkiye’nin  en iyi SGK UZMANI olarak katılıp halkımızı bilgilendirmiştir. Fox Tv de İnci Ertuğrulun sunduğu  Kaybolan Çiçekler proğramına katılıp ihtiyaç sahiplerine yardımda bulunmuştur. Kanal D’ de sabahları yayınlanan Murat Güloğlu ile Günaydın Türkiyr proğramına katılıp gündemdeki Emeklilik sorularını cevaplamıştır.

Ahmet Haka’nın sunduğu Kanal D Anahaber’de SGK Uzmanı Erhan Nacar sokağa indi ve halkı emeklilik konusunda bilgilendirdi. Eğlenceli kişiliğini  katıldığı Mehmet Ali Erbilin sunduğu Çarkıfelek proğramında görebilirsiniz. Gökhan Taşkının sunduğu Flash Tv de Gece Hattında da bilgi vermektedir.

Son olarak Kanal 7 Avrupada her Cumartesi ve Pazar saat 15:00-16:20 saatleri arasında yayınlanmakta olan Erhan Nacar’la Sosyal Güvenlik proğramının yapımcısı ve sunucusudur.

SGK Uzmanı Erhan Nacar’ın Youtube kanaalında da birçok bilgilendirme videoları vardır. Ayrıca SGK Uzmanı Erhan Nacar kurmuş olduğu Evet Şimdi Nerdeyiz? Platformu üzerinden yardıma ihtiyacı olan  yaşlılarımızı huzurevlerine yerleştirip, sağlık sorunu yaşayan vatandaşlarımıza Bakanlıklar aracılığıyla yardımcı olmuştur.İşe ihtiyacı olan vatandaşlarımıza da İŞ-KUR yardımı ile çeşitli kurumlarda iş sahibi etmiştir.

Dürüstlükten ve doğruluktan asla ödün vermeyen Nacar, büyük bir hırs ile Sosyal Güvenlik alanında yurt içi ve yurt dışında yaşayan tüm Türk vatandaşlarına  başarı ile hizmet vermektedir.

SGK Uzmanı ERHAN NACAR iki erkek çocuk babasıdır.