Yazar osmanli | 8 Şubat 2018 | Haberler

AVRUPANIN BEKLEDİĞİ İSİM ‘’SOSYAL GÜVENLİK UZMANI ERHAN NACAR’’ AVRUPA SEMİRLERİNE BAŞLIYOR..!

‘‘ADIM ADIM EMEKLİLİK’’

Osmanlı Emeklilik Şirketler Grubu sahibi SN. Erhan NACAR Avrupa’dan gelen yoğun talep üzerine uzun bir Avrupa turuna çıkmaya hazırlanıyordu,beklenen turne gerçekleşti.
Yıllar öncesinde de birçok Avrupa ülkelerinde gurbetçilerimizi ziyaret eden NACAR binlerce kişinin geleceği olan emeklilik işlemlerini üstlenmiştir.

SN Uzmanımız siyasi, din, dil, ırk ayrımı yapmaksızın; emeklilik hakkında tüm bilinmeyenleri birebir gurbetçi vatandaşlarımıza sunacaktır. Mesleğini her zaman olduğu gibi yine olağanüstü icra eden, vatanına milletine her şeyden daha çok önem veren Nacar gurbetçilerimiz için birçok önemli konular üzerinde duracaktır. Sosyal Güvenlikle ilgili bilinmeyenleri, vatandaşın hangi haklara sahip olduğu, emeklilik denildiğinde bilinmesi gereken her şeyi en ince ayrıntısına kadar anlatılacaktır.

Kişilerin bilinçlendirilmesi adına düzenlenen seminerlerde Avrupa’lının bütün beklentileri çözüme ulaştırılacaktır. Sn.Nacar semirlerinde şu konulara yer verecektir;

*Yurtdışı borçlanma hesaplamaları
*Mavikart için emeklilik yolları
*Otomatik Bilgi Paylaşımında izlenmesi gereken yollar
*Yüksek maaş alma formülleri
*Minijop 2018 yılında çıkacak mı?
*Malulen emeklilik nedir?
*Dul veYetim Aylığı
*Dolar borçlanması
*Askerlik borçlanması
*SSK ve Bağkur Emekliliği farkı
*Ev hanımlarına Emeklilik yolları
*Borçlanmayı parça parça ödeme
*Düşük emekli maaşına itiraz
Ve tüm bilinmeyenler…

Sgk uzmanı Erhan Nacar Yurtdışı seminerlerindeyken , Kanal 7 Avrupa ekranlarında her Cumartesi-Pazar yayınımız Avrupa saati 13:30’da tüm hızıyla devam edecektir.Uzmanımızın yokluğunda programı yine Sosyal Güvenlik Uzmanlarımızdan; Ümit Özoğlu,Sedanur Ece,Ebru Bayram sunacaktır.Sn.Nacar’ın Avrupada ki seminerlerinden görüntüler Kanal 7 Avrupa ekranlarında sizlerle paylaşılacaktır.

Siz de Sn.Nacarın bölgenizde seminer vermesini , emeklilik hakkında tüm bilinmeyenleri öğrenmek istiyorsanız 00903124440860’ı arayarak bizlere ulaşabilirsiniz.

Yorum Yap