Yazar osmanli | 5 Şubat 2018 | Haberler

Türkiye’nin en tanınmış fenomen sosyal güvenlik uzmanı Erhan Nacar, anlaşılır anlatımı ile sosyal hakları konusunda vatandaşı bilgilendiriyor.Sosyal güvenlik konularında uzman olan ve sosyal haklara ilişkin televizyon, gazete ve sosyal medyada vatandaşı aydınlatan fenomen sosyal güvenlik uzmanı Erhan Nacar; tarzı ve vatandaşa yaklaşımı ile ilgi görüyor.

Türkiye’nin en tanınmış fenomen sosyal güvenlik uzmanı Erhan Nacar, anlaşılır anlatımı ile sosyal hakları konusunda vatandaşı bilgilendiriyor.

Sosyal güvenlik konularında uzman olan ve sosyal haklara ilişkin televizyon, gazete ve sosyal medyada vatandaşı aydınlatan fenomen sosyal güvenlik uzmanı Erhan Nacar; tarzı ve vatandaşa yaklaşımı ile ilgi görüyor. Sosyal güvenlik konularına ilişkin her türlü bilgiye sahip olan Erhan Nacar, vatandaşlara sosyal hakları ile ilgili çok önemli bilgiler veriyor. Yurt içinden ve yurt dışından vatandaşların yoğun ilgisini gören Nacar, verdiği doğru bilgilerle de güven veriyor.

En son Kanal D Ana Haber sunucusu Ahmet Hakan’ın “Bu sosyal güvenlik uzmanına dikkat” başlığıyla köşesine taşıdığı Erhan Nacar için “Güvenilir reyting makinesi” ve “7 dakikada emeklilik işlemlerini tamamlıyor” ifadelerini kullanması dikkat çekti.

İşte haber yapan bazı siteler:

  • http://www.mynet.com/haber/guncel/fenomen-sosyal-guvenlik-uzmani-erhan-nacar-3677626-1
  • http://www.ayakligazete.com/bu-sosyal-guvenlik-uzmanina-dikkat/
  • http://www.iha.com.tr/ankara-haberleri/fenomen-sosyal-guvenlik-uzmani-erhan-nacar-ankara-1923105/
  • http://www.istanbulhaber.com.tr/fenomen-sosyal-guvenlik-uzmani-erhan-nacar-haber-867281.htm
Yorum Yap