Yazar osmanli | 13 Nisan 2018 | Haberler

Miraç Kandili üç ayların Recep ayına denk gelir. Bu sene cumayla da birleşince daha anlamlı bir hal aldı. İslam dininin en anlamlı hayırlı günlerinden biri de Miraç Kandilidir.Miraç’ın kelime anlamı ise göğe yükselmek, göğe çıkmak anlamına geliyor.

Miraç kandili herkesin kalbini aydınlatsın. Çünkü göklere ancak kalbiyle ulaşır insanlar. Umarım bugün herkesin yüzü ile birlikte yüreğide güler. Bu mübarek günde bol bol ibadet edelim. Ellerimizi semaya açıp dualar edelim.

Osmanlı emeklilik ailesi olarak tüm vatandaşlarımızın Miraç kandilini en içten dileklerimizle kutlar, gönüllerinde olmasını istedikleri ne varsa kabul olmasını temenni ederiz.  Bugün ettiğimiz bütün duaların göklere yükselerek, tek tek kabul olup üzerimize sağanak gibi yağmasını diliyoruz.

Bu özel mübarek günde Erhan Nacar önderliğinde Osmanlı emeklilik  ailesi olarak yurtdışında yaşayan gurbetçilerimize emeklilik dosyalarında herzaman olduğu gibi yine büyük indirimler yaptık. Türkiye içi danışmanlığımız içinde ücret talep etmiyoruz. Sadece dualarınızı bekliyoruz. Bu yüzden herkesi Osmanlı emeklilik bünyesine davet ediyoruz.

 

Yorum Yap